Loading…

Në pesë vjetorin e vdekjes së Lecit: Cima me fjalë prekëse për mikun e tij

  • 14/11/2020 | 21:39

Në pesë vjetorin e vdekjes së Lecit: Cima me fjalë prekëse për mikun e tij

Humoristi i njohur shqiptar Rasim Thaçi, apo siç njihet nga publiku si ‘Cima’ , ka kujtuar pesë vjetorin e vdekjes së kolegut të tij Ibrahim Krajkovës-Lecit, shkruan Gazeta Metro.


Duke kujtuar pesë vjetorin e ikjes në amshim të Lecit, Cima ka shkruar se është e vështirë për të, duke kujtuar kohërat e kaluara bashkë.

Ai tutje ka thënë se Leci do të jetë gjithmonë në mendjet e të gjithëve.

Vlen të theksohet se personazhet e humorit shqiptar, Cima dhe Leci kanë qenë ndër me të dashurit për qytetarët e Kosovës../gazetametro.net

Postimi i plotë:

5 vite nga ikja yte në amshim Lec i dashtun!
Është e vështirë me të përkujtu shokë i dashtun , ditë e natë bashkë , në koncerte bashkë , në udhëtime bashkë , në kafe bashkë … bashkë dhe vetëm bashkë.
Koha po kalon , mirpo ti egziston gjithmonë në mendjet tona 🙏./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë