Loading…

Në Podujevë vëllai e rrah motrën me shufër metalike

  • 27/02/2017 | 10:26

Në Podujevë vëllai e rrah motrën me shufër metalike

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës familjare në Podujevë.


Të dielën është arrestuar i dyshuari mashkull/K-Shqiptar, pasi që e kishte sulmuar fizikisht dhe e kishte goditur me shufër metalike në kokë motrën e vet, ku viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me urdhër të prokurorit i dyshuari lirohet dhe rasti shkon në procedurë të rregullt, raporton gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë