Loading…

Në Prishtinë babai bën për spital fëmijët e tij

  • 29/06/2017 | 11:19

Në Prishtinë babai bën për spital fëmijët e tij

Është arrestuar një person i dyshuar pasi që pas një mosmarrëveshje me bashkëshorten e tij ka sulmuar fizikisht tre fëmijët e tij, njofton policia.


Sipas policisë fëmijët kanë pësuar lëndime trupore me ç’rast janë dërguar për tretman mjekësor.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë rreth orës 16:00. I dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë