Loading…

Vdes në rrethana të dyshimta një person në Ferizaj

  • 13/03/2017 | 15:26

Vdes në rrethana të dyshimta një person në Ferizaj

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh dërguar mediave ka bërë të ditur një vdekje të dyshimtë të ndodhur dje në Ferizaj.


Në emergjencën e qytetit nga prindi i tij është sjellë pa shenja jete trupi i viktimës mashkull K/Shqiptar. Përchell gazetametro.net

Vdekja është konstatuar nga ekipi mjekësor. Sipas familjarëve viktima kishte probleme të mëhershme shëndetësore. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë