Loading…
Në shtrat janë më të komplikuar: Shenja e horoskopit që ka parime të çuditshme
  • 05/11/2018 | 16:34

Në shtrat janë më të komplikuar: Shenja e horoskopit që ka parime të çuditshme

Disa njerëz janë me të vërtetë të komplikuar në shtrat dhe asgjë nuk është e lehtë me ta kur është fjala për intimitet.


Ata duan të dinë gjithçka për ty dhe një shenjë horoskopike vërtet shqyhet për këtë, transmeton gazetametro.net.

Bëhet fjalë për Ujori, por vetëm ata të lindur nën ndikimin e Venusit. Këta njerëz kanë lindur në vitet 1934, 1941, 1948, 1955, 1962, 1969, 1976, 1983, 1990 dhe 1997.

Kur Ujori është në dashuri me dikë, ju mund ta vëreni shumë lehtë nga aeroplani. Ajo nuk e kupton pse do t’i duheshte ta fshehë dashurinë e saj për të dashurin.

Dëshirat intime janë vetëm një aspekt i Ujorrit kur bëhet fjalë për dashuri. Ato do të duan të njohin mirë, por ajo gjithashtu di gjithçka për ty. Ai dëshiron të lidhë informacionin derisa të marrë një pamje të plotë për ju.

Kjo shenjë zodiake vlerëson dhe kërkon përparimin në çdo fushë, dhe kjo përfshin marrëdhënie romantike. Ata i duan gjërat që i nxisin dhe mund të ndiejnë emocion në baza ditore. Ata janë plot idetë unike dhe duan të eksperimentojnë në dashuri, por edhe në shtrat, transmeton gazetametro.net.

Ana e tyre rebele është veçanërisht e shquar kur zgjedh një partner. Më shpesh zgjedhin njerëz ekstremë.

Ujorët janë në gjendje të sakrifikojnë reputacionin e tyre për të provuar në botë se dashuria e vërtetë po agjëron përtej normave të imponuara. Ana negative e Ujorëve është tendenca e tyre për të eksperimentuar dhe hulumtuar. Shumë shpesh ndjenjat e tyre ndaj partnerit reduktohen në impersonalitet dhe apatinë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë