Loading…

Në tapet të kuq pa të brendshme: Të gjithë kamerat nga ajo, nuk u iku ky detaj

  • 10/12/2021 | 13:08

Në tapet të kuq pa të brendshme: Të gjithë kamerat nga ajo, nuk u iku ky detaj

Në “People’s Choice Awards” u mblodhën shumë njerëz nga bota e muzikës, modës dhe filmit dhe më së shumti vëmendjen tërhoqi këngëtarja Becky G, jo vetëm me paraqitjen e saj por edhe me atë çka tha, transmeton Gazeta Metro.


Edhe pse shumë super gra si Halle Berry dhe Scarlett Johansson kaluan në tapetin e kuq, këngëtarja amerikane Becky G tërhoqi vëmendjen më të madhe për shkak të tualetit që mbante.

Këngëtarja është shfaqur me një fustan që ka hutuar të gjithë të pranishmit. Krijimi me ngjyrë të verdhë të hapur dukej shumë femëror, por “i denjë”. Mirëpo, kur Becky u kthye në të djathtë të fotografëve, atyre u “ranë nofullat”. E çara që arrinte deri në bel zbuloi shumë më tepër nga sa prisnin të gjithë.

Fillimisht ishte e qartë se ajo erdhi në çmim pa brekë, dhe për shkak se dekolteja ishte shumë e thellë, të pasmet i zbuloheshin në çdo hap.

Këngëtarja ka kombinuar fustanin me sandale të zeza me platforma në taka të larta, të markës së njohur Jimmy Choo./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë