Loading…
Në Tiranë besojnë se presidenti i Snapchat ishte për vizitë në Shqipëri |VIDEO
  • 28/05/2018 | 21:23

Në Tiranë besojnë se presidenti i Snapchat ishte për vizitë në Shqipëri |VIDEO

Emisioni Krejt n’rrs i cili po shfaqet në televizionin T7 ka qëndëruar gjatë fundjavës në kryeqytetin e Shqipërisë, në Tiranë. Ata kanë realizuar disa biseda interesante me disa nga qytetarët e Tiranës.


Ekipa e emisionit ‘Krejt n’rrs’ ka qëndruar në Tiranë për të realizuar një storie me qytetarët atje ku pyetnin se a e njohin presidentint e rrjetit social Snapchat, pasi që i njejti kishte vizituar Shqipërinë.

Qytetarët atje besonin se presidenti i Snapchat ishte në Shqipëri dhe shprehen shumë të lumtur nga vizita e tij që i ka bërë vendit të tyre.

Ja video e plotë më poshtë:

Më të fundit
...
  • 24/05/2019 | 20:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë