Loading…

Në vend se ta mbrojë të bijën nga qeni, babai hip vetë mbi veturë

  • 15/09/2020 | 17:50

Në vend se ta mbrojë të bijën nga qeni, babai hip vetë mbi veturë

Një baba amerikan i cili i ka shpëtuar dhëmbëve të mprehtë të një pit bulli, duke e lënë të bijën para qenit, u bë hit nëpër rrjetet sociale, shkruan Gazeta Metro.


Babai në vend se ta shpëtojë të bijën, hip mbi një veturë të parkuar duke i bërtitur të bijës së vogël “ik”, e cila ishte e pushtuar nga frika.

Për fat të mirë, pronarja e qenit ka reaguar menjëherë duke e futur brenda qenin dhe nuk është lënduar askush nga kjo mësymje.

Për më shumë ndiqeni video më poshtë:

./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë