Loading…

Nehat Thaqi shumë shpejt pritet të mbërrij në Kosovë

  • 01/11/2016 | 18:19

Nehat Thaqi shumë shpejt pritet të mbërrij në Kosovë

Nehat Thaçi, Drejtori i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës i liruar sot nga autoritetet serbe pasi u mbajt në paraburgim për më shumë se 30 ditë, është nisur para pak minutash drejt Kosovës.

Thaçi ishte arrestuar më 29 shtator në Serbi nën dyshimin “për krime lufte”.

Ai pritet të arrijë në Kosovë për më pak se tre orë.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë