Loading…

Nëna e Mbappes: Kemi ofertë nga Reali dhe PSG, vendimi i takon djalit

  • 20/05/2022 | 16:24

Nëna e Mbappes: Kemi ofertë nga Reali dhe PSG, vendimi i takon djalit

Nëna e yllit francez, Kylian Mbappe, ka folur për të ardhmen e lojtarit.


Fayza Mbappe tha se ata kanë marrëveshje edhe me Real Madridin dhe PSG-në, ndërsa vendimin do ta merr vet Kylian Mbappe.

“Të dy ofertat nga PSG dhe Real Madridi janë pothuajse të ngjashme. I takon Kylian të vendos tani, ai do ta marr vendimin”, është shprehur Fayza, shkruan gazetari i futbollit, Fabrizio Romano.

Kalimi i Mbappe te Real Madridi është përfolur edhe gjatë vitit të kaluar, ndërsa lojtari ditë më parë ka rinovuar kontratën me PSG-në.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë