Loading…

Nëna e Ronaldos shprehet kundër martesës së tij me Georginën

  • 01/10/2021 | 10:20

Nëna e Ronaldos shprehet kundër martesës së tij me Georginën

Nëna e Ronaldos ka treguar në një intervistë mendimin e saj rreth Georginës.

Mamaja e Cristiano Ronaldos, Dolores Aveiro ka dalë kundër martesës së tij me Georgina Rodriguez-in. Sipas saj, Georgina kërkon të përfitojë nga pasuria e të birit.

Gazeta spanjolle “Marca” raporton se modelja po e pret propozimin e Ronaldos, por familja e tij është kthyer në një pengesë të madhe.

“Aveiro beson se ata të dy nuk duhet të martohen, sepse motivi i Georginës është të përfitojë nga pasuria e të birit”, ka thënë një burim pranë futbollistit për “Marca”.

Raportohet se dhe djemtë e tjerë të Aveiros mendojnë njësoj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë