Loading…

Nëna lajmëron policinë: Djali vjedh një orë nga shtëpia dhe zhduket

  • 09/06/2021 | 11:40

Nëna lajmëron policinë: Djali vjedh një orë nga shtëpia dhe zhduket

Një grua në Gjakovë është ankuar se djali i saj ka dalur nga shtëpia, dhe ka marrë me vete një orë dore me vlerë, shkruan Gazeta Metro.


Më pas ai është gjetur dhe arrestuar, derisa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguarnë mbajtje për veprën vjedhje e rëndë.

Rasti është nën hetime.

‘’ Gjakovë, 06.05.2021 – 16:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se djali i saj ka dalur nga shtëpia dhe me vete ka marrë një orë dore me vlerë. Më pas personi i zhdukur tani i dyshuari mashkull kosovar është gjetur dhe arrestuar. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari është dërguar në mbajtje për veprën vjedhje e rëndë. Rasti vazhdon të hetohet.’’/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë