Loading…

Nëna nga Prishtina braktisë fëmijën

  • 18/06/2021 | 11:52

Nëna nga Prishtina braktisë fëmijën

Një rast është iniciuar ndaj të dyshuarës femër pasi që ditë më parë kishte lënë fëmijën e saj të mitur pa përkujdesje.


Me vendim të prokurorit, pas intervistimit e dyshuara është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Rasti është iniciuar dje pasdite në Prishtinë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë