Loading…

Nëna që humbi vajzën nga kanceri mbështet Metajn për deputet

  • 09/06/2017 | 23:55

Nëna që humbi vajzën nga kanceri mbështet Metajn për deputet

Stilistja e njohur Xheraldina Rexhepi e cila ka humbur vajzën e saj nga beteja me kancerin ka dhënë një mbështetje për kandidatin e LDK-së për deputet, Bardhyl Metaj, i cili ka hyrë në fushatë elektorale pas një beteje që ka pasur me sëmundjen e njëjtë të vajzës së Rexhepit.


“Heroi im i këtij procesi zgjedhor, për më shumë se një arsye është Bardhyl Meta!Ta admiroj vullnetin, forcën, atdhedashurinë, dinjitetin, elokuencën. Të përgëzoj që menjëherë pas asaj beteje të madhe, ke fuçinë të luftosh për idealet tua! Të pafsha në Kuvend”, ka shkruar Xheraldina.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë