Loading…
Nëna tmerrohet kur humbet fëmijën në fushë, pas 20 orësh e merr një lajm (Video)
  • 12/08/2017 | 14:56

Nëna tmerrohet kur humbet fëmijën në fushë, pas 20 orësh e merr një lajm (Video)

Një nënë ishte duke punuar në kopsht, kur djali i saj 3 vjeçar po luante aty afër. Ajo u përkushtua aq shumë në punë saqë e humbi sensin e kohës.


Kur filloi të kërkonte të birin- s’po mund ta gjente askund, përcjell Gazeta Metro.

Filloi një operacion kërkimi për fëmijën dhe ai u gjet pas gati një dite, më saktë pas 20 orësh kërkimi në fushë.

Fëmija ishte mirë me shëndet, mirëpo ishte i shokuar dhe i trembur.

Nga kjo ngjarje prindërit e tij kanë kuptuar shumë lidhur me kujdesin ndaj fëmijëvë dhe u bëjnë thirrje prindërve të tjerë që të tregogen te kujdesshëm.

Ata po planifikojnë që të punojnë një gardh për rreth shtëpisë. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë