Loading…

Nervozohat e moshuara kosovare: Gratë e reja veç enden, nuk punojnë kurgjo

  • 18/10/2020 | 16:15

Nervozohat e moshuara kosovare: Gratë e reja veç enden, nuk punojnë kurgjo

Në emisionin “Diçka po zihet”  ku u sollën bukuritë e Strellcit, një e moshuar pati ca ankesa.


Zymë Canaj e cila për 56 vjet radhazi del në bjeshkë tregoi se gëzon raporte të shkëlqyeshme me kojshitë  tha se më mirë ka qenë në kohët e mëhershme.

Si një grua e zonja edhe në punë dorë, kritikoi gratë e reja të cilat sipas saj nuk po e bëjnë në gjë të tillë.

“Të rejat s’punojnë kurgjo, veç enden, edhe po i dojnë burrat e vet fort “ , tha ajo.

#DPZ E moshuara nga #Strellci kritikon gratë e reja: Veç me u end dinë

#DPZ E moshuara nga #Strellci kritikon gratë e reja: Veç me u end dinë

Publiée par RTV21 sur Dimanche 18 octobre 2020

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë