Loading…

Nervozohet çiklisti: Grushtohet me tifozin që e rrëzoi gjatë garës

  • 02/06/2019 | 11:12

Nervozohet çiklisti: Grushtohet me tifozin që e rrëzoi gjatë garës

Në etapën e 20-të dhe të parafundit të Xhiros së Italisë në çiklizëm, ka ndodhur një incident i papritur, transmeton Gazeta Metro.


Çiklisti spanjoll Miguel Angel Lopez, që mban fanellën e bardhë, është gjetur krejt papritur i shtrirë në rrugë, gjatë kohës që duelonte me rivalët në një malore.

Shkak është bërë një tifoz i papërgjegjshëm, që i ka penguar rrugën dhe e ka rrëzuar.

Çiklisti spanjoll Miguel Angel Lopez është irrituar pa masë dhe sapo është çuar në këmbë ka nisur të godasë me grushte tifozin, që e rrëzoi dhe i pengoi garën. Më pas, çiklisti vijoi garën.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë