Loading…
Nervozohet Edona Llalloshi: Së bashku me djalin e saj nuk kanë ka të ecin
  • 12/02/2019 | 13:36

Nervozohet Edona Llalloshi: Së bashku me djalin e saj nuk kanë ka të ecin

Këngëtarja Edona Llalloshi nuk ka qenë edhe shumë aktive sa i përket muzikës por është shumë aktive me fëmijët e saj, transmeton Gazeta Metro.


Ajo në një postim në Instagram, shihet me djalin e saj teksa ecin rrugës sepse trotuaret janë të zëra me plot vetura. Ajo me mbishkrimin ‘kah me ec’ si duket ka shpreh mllefin e saj për këtë gjë.

Projekti i fundit i Edonës, ishte një bashkëpunim me vëllaun e saj, Milot Llalloshin./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë