Loading…

“Nëse Haradinaj ekstradohet në Serbi, lufta e pashmangshme” (Video)

  • 13/02/2017 | 21:16

“Nëse Haradinaj ekstradohet në Serbi, lufta e pashmangshme” (Video)

Deputeti i Nismës për Kosovën, Zafir Berisha, ka thënë se ekstradimi eventual i Ramush Haradinajt në Serbi, mund të nxis konflikt të armatosur.

“Unë kam përshtypjen që ndonjë veprim jo i hijshëm në kundërshtim me aktet juridike ndërkombëtare, lidhur me Ramushin, vetëm sa e acarojnë, për mos me thënë se mund të sjellin në prag një përplasje të armatosur”, tha Berisha ne InfoBox.

https://www.youtube.com/watch?v=-Wo5y4Dw42c

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë