Loading…

Nëse Kosova kualifikohet në Europian, kryetari i fortë vjen me një premtim të fortë

  • 16/10/2019 | 12:32

Nëse Kosova kualifikohet në Europian, kryetari i fortë vjen me një premtim të fortë

Visar Arifaj, politikani që ngjalli interesim të madh në zgjedhjet komunale të vitit 2013 me sarkazmat e tij, ka bërë një premtim interesant, ai ka shkruar se nëse kombëtarja e Kosovës kualifikohet në Euro 2020, do ta bëj tatuazh logon e FFK’së, (Federata e Futbollit të Kosovës), shkruan Gazeta Metro.


Visar Arifaj i njohur me sarkazmin dhe humorin e tij të hollë, gjatë zgjedhjeve komunale të vitit 2013, i njohur edhe si Kryetari ‘lexhendarë’ i Partisë së Fortë ka bërë një koment interesant në twitter, duke premtuar se do ta bëj tatuazh logon e FFK’së (Federata e Futbollit të Kosovës) nëse Kosova arrin që të kualifikohet në Europianin që zhvillohet vitin e ardhshëm./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë