Loading…
Nëse nuk e keni ditur: Këta filma janë të bazuar në ngjarje të vërteta
  • 11/03/2019 | 13:58

Nëse nuk e keni ditur: Këta filma janë të bazuar në ngjarje të vërteta

Nëse jeni adhurues i filmave të dashurisë, sigurisht se më së shumti ju emocionojnë ata të cilët janë xhiruar sipas ngjarjeve të vërteta, transmeton Gazeta Metro.

Ja disa prej tyre:

Dirty dancing, 1987

Bonnie and Clyde, 1967

The Danish girl, 2015

The Edge of love, 2008

The Notebook, 2004

Manolete, 2008

Cilin prej këtyre filave e keni parë dhe jeni befasuar kur keni kuptuar se tregimi i dashurisë megjithatë nuk është i trilluar?/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë