Loading…

‘Nëse të nguc naj djalë…’, momenti epik i Ledri Vulës me fansen 13-vjeçare në koncert

  • 05/08/2022 | 22:15

‘Nëse të nguc naj djalë…’, momenti epik i Ledri Vulës me fansen 13-vjeçare në koncert

Ledri Vula po vazhdon turin me koncertet dhe mbrëmjet muzikore. Reperi është një ndër më të pëlqyerit nga estrada shqiptare dhe fansat janë të shumtë.


Një 13 vjeçare ka marrë pjesë në një nga koncertet e fundit, gjë që i ka rënë në sy dhe reperit nga Kosova.

Teksa e pyeti për emrin dhe moshën, Ledri shkaktoi të qeshura kur iu drejtua: “Erta nëse ndonjë djalë të nguc veç i thu përveç zemrës krejt t’i fali”, duke paralajmëruar kështu këngën e radhës.

Ky moment i këndshëm është bërë viral në rrjete sociale.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë