Loading…
Nëse vendosni këtë në lavatriqe, nuk do të keni nevojë t’i hekurosni rrobat
  • 11/10/2018 | 18:10

Nëse vendosni këtë në lavatriqe, nuk do të keni nevojë t’i hekurosni rrobat

Punët e shtëpisë më të mërzitshme që duhet të bëjmë, i lodhin shumë femrat, por me këtë “mashtrim” nuk do të keni më nevojë të mendoni për hekurosjen e rrobave, si një procedurë shumë e mundishme, shkruan gazetametro.net.


Shumë prej femrave më orë të tëra “ngujohen” mbi hekrin duke i hekurosur rrobat e lara, por duket se këtij problemi i ka ardhur fundi.

Vendosni këmisha të thata në një makinë tharëse. Vendosni një grusht akull në makinën e tharjes me shpejtësi më të shpejtë dhe do t`i nxirrni nga makin akëmishat e hekurosura, pa asnjë përprekje fizike./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë