Loading…

Nesër Kuvendi diskuton për Obiliqin

  • 29/11/2016 | 16:38

Nesër Kuvendi diskuton për Obiliqin

Gjatë ditës së mërkurë mbahet seanca e radhës e Kuvendit të Kosovës duke filluar nga ora 10:00.

Ndërsa në mesin e 20 pikave të rendit të ditës, pika e 13-të ka të bëjë me Projektligjin për zonën e rrezikuar mjedisore të Obiliqit.

“13. Shqyrtimi i dytë i Projektligjit për zonën e rrezikuar mjedisore të Obiliqit dhe rrethit të tij”, është thënë në njoftimin e Kuvendit të Kosovës.

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë