Loading…

Nesër mblidhet kryesia e Kuvendit

  • 15/01/2017 | 23:40

Nesër mblidhet kryesia e Kuvendit

Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të mbajë mbledhjen e radhës ditën e nesërme.

Kështu është bërë e ditur në një njoftim të publikuar në webfaqen zyrtare të Kuvendit të Kosovës.

Mbledhja e kryesisë së kuvendit do të fillojë në orën 10:00.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë