Loading…
Nesër super derbi Argjentinë – Kroaci, ora kur do zhvillohet
  • 20/06/2018 | 23:20

Nesër super derbi Argjentinë – Kroaci, ora kur do zhvillohet

Nesër pritet të zhvillohet rrethi i dytë i ndeshjeve të Botërorit për kualifikim në 1/8.


Në ora 14:00 përballen Danimarka – Australia,

Në ora 17:00, Franca – Peruja,

Në ora 20:00, Argjentina – Kroacia.

Ndërkohë, ndeshja me Kroacinë do jetë tejet e rëndësishme për Argjentinën, mbi të gjitha për Messin, i cili nuk arriti të shënonte në ndeshjen e parë, madje humbi edhe një 11-metërsh, i cili mund t’i kishte dhënë 3 pikët kombëtares së tij./Gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë