Loading…

Nesër zhvillohet finalja e Kupës së Kosovës për vetaranët

  • 12/06/2019 | 15:12

Nesër zhvillohet finalja e Kupës së Kosovës për vetaranët

Gjatë ditës së nesërme(e mërkure) do të zhvillohet finalja e Kupës së Kosovës për veteranët, transmeton Gazeta Metro


Nesër në stadiumin e 2 Korrikut në Prishtinë, në orën 18:00, do të zhvillohet ndeshja finale e Kupës së Kosovës  për veteranët, ndërmjet KFV “Mitrovica” dhe KFV “Ferizaj”.

Garat e Kupës së Kosovës për veteranët u organizuan sivjet për herë të parë nën ombrellën e Federatës së Futbollit të Kosovës.

FFK ka njoftuar gjithashtu se nga edicioni i ri pritet të nisë edhe Liga e Veteranëve./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë