Loading…

“Netflix” shkruan historinë: Çdo javë nga një film premierë deri në fund të 2021

  • 13/01/2021 | 16:53

“Netflix” shkruan historinë: Çdo javë nga një film premierë deri në fund të 2021

Netflix premton se do të përpiqet që adhuruesit e filmit t’i argëtojë këtë vit, transmeton Gazeta Metro.


Platforma e transmetimit njoftoi dje se ka në plan të nxjerrë një film të ri çdo javë për 12 muajt e ardhshëm.

Lista e filmave përfshin filmin “The Harder They Fall” me protagonistë Regina King, Idris Elba dhe Jonathan Mayors, ndërsa Lynn Manuel Miranda dhe Halle Berry do të debutojnë me “Tick, Tick … Boom!” dhe “Bruised”.

Këta janë vetëm disa nga artistët, ndërsa edhe Jennifer Laërence, Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Gal Gadot, Dëayne Johnson dhe Ryan Reynolds, do të jenë si protagonist në filmat e ardhshëm, raporton “CNN”, transmeton Gazeta Metro.

Lajmi vjen në një kohë kur kinematë në të gjithë botën janë mbyllur për shkak të pandemisë së koronavirusit, dhe shumë filma janë zhvendosur për të parë shërbimet e transmetimit./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë