Loading…
Neville nuk e pëlqen aspak, por Shaqiri e lë pa fjalë me gjestin e tij |FOTO
  • 20/08/2018 | 11:02

Neville nuk e pëlqen aspak, por Shaqiri e lë pa fjalë me gjestin e tij |FOTO

Lojtari i Manchester United, Gary Nevill shumë herë e ka sulmuar me fjalë dhe e ka akuzuar si përgjegjës për rënien e klubit të mëparshëm, lojtarin shqiptar Xherdan Shaqiri, transmeton gazetametro.net


Nga kjo ai ka lënë të kuptohet se nuk e pëlqen edhe aq shumë Shaqirin.

Sipas raportimeve, Shaqiri i ka bërë dhuratë Neville’s, një fanellë me numrin 23 në të cilën e ka lënë edhe një mesazh për të.

“Për fansin tim numër një, të lutem mos e kthe mbrapa”, ka shkruar Shaqiri.

Ndërsa Nevile është detyruar ta pranojë ‘dhuratën’ nga Shaqiri, edhe pse më parë e gjuante me fjalë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë