Loading…
Newcastle gjunjëzon United’in
  • 11/02/2018 | 17:17

Newcastle gjunjëzon United’in

Manchester United është mposhtur 1:0 në udhëtim te Newcastle, duke vazhduar kështu formën jo të mirë në pjesën e dytë të kampionatit.


Golin e vetëm në fitoren e ekipit të Rafael Benitezit e shënoi Matt Ritchie në minutën e 65-të.

Mourinho është parë i nervozuar pas ndeshjes, duke u nisur menjëherë për në dhomat e zhveshjes.

United ka humbur shansin që t’i afrohet Cityt, duke mbetur në vendin e dytë. Ndërkohë, Newcastle United radhitet pas kësaj ndeshje në vendin e 13, transmeton gazetametro.net.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë