Loading…
“Neymar do t’i bashkohet Real Madridit”
  • 12/02/2018 | 08:43

“Neymar do t’i bashkohet Real Madridit”

Sulmuesi i PSG-së, Neymar vazhdimisht është i lidhur e një kalim në Real Madrid, ani pse vetëm shtatë muaj më parë kaloi në PSG.


Mbrojtësi i majtë brazilian, Marcelo beso se Neymar një ditë do të luajë për skuadrën spajnolle, Real Madrid.

Ai beson se lojtarët më të mirë duhet të luajnë për Realin dhe i tillë është Neymar.

“Mendojë se Neymar një ditë do të luajë për Realin”, tha fillimisht Marcelo për Esporte Interativo.

“A do të përshtatej Neymar në Real? Natyrisht që po. Do të ishte shumë mirë për skuadrën nëse ai vjen”, vazhdoi ai.

“Sipas mendimit tim, lojtarët më të mirë duhet të luajnë gjithmonë për këtë skuadër”. /Express/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë