Loading…

Neymar ia ‘vjedh’ të fejuarën ish bashkëlojtarit të tij te Paris Saint-Germaini

  • 11/07/2020 | 15:28

Neymar ia ‘vjedh’ të fejuarën ish bashkëlojtarit të tij te Paris Saint-Germaini

Ylli brazilian i futbollit, Neymar, është përfshirë së fundmi edhe në një skandal jashtë botës së futbollit, transmeton Gazeta Metro.


Gazeta e njohur ‘Chi’ shkruan se ylli i Paris Saint-Germainit së fundmi i ka ‘vjedhur’ të dashurën ish bashkëlojtarit të tij, Kevin Trapp.

Bëhet fjalë për Izabel Goulart, e cila ishte në lidhje me portierin gjerman për një kohë të gjatë dhe së fundmi edhe ishin fejuar. Por, problemet besohet që kanë nisur në kohën kur u shfaq pandemia koronavirus dhe çifti u nda, shkaku i distancës.

Këtë situatë e shfrytëzoi Neymar, i cili filloi kontaktet me modelen braziliane dhe e cila besohet se tashmë ka zgjedhur edhe yllin brazilian.

 

View this post on Instagram

 

Late nights, deep thoughts, good music… 🌘💫 Take 1 #paris #homesweethome

A post shared by Izabel Goulart (@izabelgoulart) on

Ndryshe, Kevin Trapp ishte pjesë e Paris Saint-Germainit deri në vitin e kaluar, kur pastaj ai u transferua te Eintracht Frankfurti. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë