Loading…

Nga Bansko: Adelina Tahiri publikon momente me burrin maqedonas

  • 28/01/2020 | 21:49

Nga Bansko: Adelina Tahiri publikon momente me burrin maqedonas

Këngëtarja Adelina Tahiri, ndonëse më e tërhequr nga koncertet, po e shijon jetën në maksimum.


Këto ditë dimri ajo ndodhet me pushime në dëborë në Bansko të Bullgarisë.

E relaksuar pafund, ajo ka publikuar një fotografi ku shihet duke u puthur me të shoqin.

Martesa e këngëtares Adelina Tahiri, me avokatin maqedonas Serjozha Markov, është një prej më të komentuarave të showbizit shqiptar.

Kjo pasi Adelina nuk i ka mbushur ende 30 vjeç, Serjozha është plot 51.

Një martesë e cila erdhi kur këngëtarja ishte shtatzënë me djalin Jon, dhe një diferencë moshe të cilën ndjekësit ia kujtojnë vazhdimisht.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë