Loading…
Nga Cannavaro te Ramsey: Juventusi specialist në transferimin e lojtarëve të lirë
  • 11/02/2019 | 20:53

Nga Cannavaro te Ramsey: Juventusi specialist në transferimin e lojtarëve të lirë

Aaron Ramsey është transferimi më i fundit nga skuadra e Juventusit, transmeton Gazeta Metro.


Lajmi u zyrtarizua nga faqja zyrtare e klubit italian dhe Ramsey do të i’u bashkohet kampionëve italian me 1 korrik të vitit 2019, vetëm një ditë pasi i skadon kontrata me klubin e Arsenalit.

Por, jo vetëm Ramsey iu është bashkuar ”Zonjës së Vjetër” si transfer i lirë, madje italianët tani janë bërë specialist i këtyre transferimeve.

Në listën e transferimeve si lojtar me parametra zero janë edhe Paul Pogba, Andrea Pirlo e Fabio Cannavaro./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë