Loading…

Nga cila lidhje je lënduar më shumë: Përgjigjet Dafina Dauti

  • 24/03/2023 | 22:26

Nga cila lidhje je lënduar më shumë: Përgjigjet Dafina Dauti

Këngëtarja Dafina Dauti ishte e ftuar në emisionin “Mirage” në rubrikën “Kë zgjedh”.


Ajo iu është përgjigjur pyetjeve provokative të kësaj rubrike duke u treguar mjaft e sinqertë, shkruan lajmi.net.

Një ndër pyetjet që pikasi më shumë ishte: Nga cila lidhje je lënduar më shumë?

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë