Loading…

Nga dita e nesërme qytetarët do të mund të vaksinohen edhe në ‘Albi Mall’

  • 03/11/2021 | 16:47

Nga dita e nesërme qytetarët do të mund të vaksinohen edhe në ‘Albi Mall’

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se nga dita e nesërme qytetarët do të mund të vaksinohen kundër COVID-19 edhe në qendrën tregtare “Albi Mall” në Prishtinë.

Sipas MSH’së, qytetarët do të mund të vaksinohen në këtë qendër nga ora 12:00 deri në orën 20:00.

Nga kjo ministri kanë thënë se së shpejti procesi i vaksinimit do të filloj edhe në qendrat tregtare në komunat tjera.

“Vaksinimi kundër COVID-19 me ekipe mobile. Mbaje larg virusin-Vaksinohu”, është bërë e ditur nga MSH.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë