Loading…
Nga femër në mashkull: Aktorja e famshme turke ndërron gjininë
  • 10/07/2018 | 17:41

Nga femër në mashkull: Aktorja e famshme turke ndërron gjininë

Është fjala për aktoren Nil Erkoçlar, e cila ka ndërruar gjininë e saj.


Këtë transformim të madh ajo e kishte nisur para pesë viteve nëpërmjet trajtimit hormonal, transmeton gazetametro.net

Tani ajo jo vetëm që ka ndryshuar gjininë, por edhe emrin; nga Nil Ruzgar.

Ajo si duket ka lënë aktrimin. Tani ka gjetur një vajzë me të cilën është lidhur dhe ka vënë kurorë.

Por, si duket ajo nuk është e vetmja në familje që ka bërë të njëjtën. Kjo pasi edhe motra e saj, Gul, i ka hyrë procesit të ndërrimit të gjinisë. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë