Loading…

Nga frika e madhe, burri fillon të bërtas ende pa u vaksinuar, shpërthejnë të qeshura

  • 01/08/2021 | 12:51

Nga frika e madhe, burri fillon të bërtas ende pa u vaksinuar, shpërthejnë të qeshura

Shumë njerëz kanë frikë nga vaksinat, kjo po dëshmohet sidomos gjatë pandemisë.


Miliona persona në mbarë botën po vaksinohen kundër COVID-19 dhe një ndër ta është një burrë i ri, i cili duket së vërtetë frikësohet shumë nga vaksina.

Në videon e publikuar nga Daily Mail shihet infermierja teksa përgatitet ta vaksinon në krah burrin, ky i fundit dëgjohet duke bërtitur.

Ndërkohë të gjithë të pranishmit që po prisnin për t’u vaksinuar s’mund t’i mbajnë të qeshurat.

Në fund, pasi e merr vaksinën, burri duartrokitet nga të pranishmit për guximin që mezi e gjeti.

E përditshmja britanike e ka publikuar videon nuk ka treguar se në cilin shtet ka ndodhur ngjarja.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë