Loading…

Nga jeta përrallore në speca me mazë: Kaci befason me ‘thjeshtësi’

  • 04/06/2021 | 22:43

Nga jeta përrallore në speca me mazë: Kaci befason me ‘thjeshtësi’

Floktari më me emër, Kaci njihet për jetën ekstrvagante dhe luksi, gjithmonë i komentuar për çdo paraqitje që bën, së fundi u hap dhe foli më shumë se sa zakonisht për jetën personale, shkruan Gazeta Metro.


Ai ishte i ftuar në “Prive” në rubrikën “50 pyetjet” dhe ishte shumë i sinqert në çdo pyetje dhe ishte pikërisht sinqeriteti i tij në këtë pyetje.

“Speca me mazë”, u përgjigj ai në pyetjen se cili është ushqimi që do të zgjedhte ta hante tërë jetën.

Ndryshe, Kaci ishte present në Eurovision ku edhe u kujdes për flokët e Anxhela Peristerit./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë