Loading…

Nga Kosharja vijnë zotimet për ushtri (Video)

  • 09/04/2017 | 21:16

Nga Kosharja vijnë zotimet për ushtri (Video)

Në Koshare u mbajt tubimi përkujtimor i betejës së lavdishme të UÇK’së.

Nga aty krerët e shtetit u zotuan se brenda pak muajve FSK-ja do të transformohet në Ushtri, ndërsa shteti i Kosovës ka para për ta mbajtur atë.

E aty pati të pakënaqur me liderët shtetëror.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë