Loading…

Nga Kuvendi i Kosovës, Sasa e VV’së ka një mesazh për BE’në: Masa kundër shtetit terrorist, jo shtetit paqësor

  • 28/09/2023 | 13:09

Nga Kuvendi i Kosovës, Sasa e VV’së ka një mesazh për BE’në: Masa kundër shtetit terrorist, jo shtetit paqësor

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Vetëvendosjes (VV), Adriana Matoshi, në seancën që po mbahet sot në Kuvend u paraqit e veshur me një bluzë të bardhë, shkruan Gazeta Metro.


Përmes kësaj veshje ajo përcolli një mesazh për BE-në.

“Masa kundër shtetit terrorist, jo shtetit paqësor”, ishte shkrimi në gjuhën angleze, ku në njërën fotografi ka bërë simbol shqiponjën me duar.

Më poshtë keni foton.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë