Loading…

Nga mesi i javës ngriten temperaturat (Foto)

  • 21/04/2017 | 12:02

Nga mesi i javës ngriten temperaturat (Foto)

Këto ditë vendi po kalon nëpër temperatura të papritura për këtë kohë. Ato sot pritet të shënojnë masën më të ftohtë, në mbrëmje deri në -3 gradë. Por nga nesër pritet që moti të përmirësohet.


Parashikimet e motit bëjnë të ditur, se nga nesër do të fillojë të ngriten temperaturat, duke shkuar deri në 12 gradë në Prishtinë, ndërsa nga dita e mërkurë, mbi 20 gradë.

Ditëve, të fundit, në vend, janë kthyer temperaturat dimërore, duke rënë edhe borë. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë