Loading…

Nga nëntori, nuk do të mund t’i shihni bisedat dhe fotot në WhatsApp

  • 29/08/2018 | 15:10

Nga nëntori, nuk do të mund t’i shihni bisedat dhe fotot në WhatsApp

WhatsApp shumë shpejtë do të vijë me disa ndryshime të reja.


Nga 12 nëntori, përdoruesit nuk do të mund t’i shohin më bisedat dhe fotot e bëra, ngase ato do të fshihen, transmeton gazetametro.net

Kjo do të thotë që ato nuk do të ruhen më, por do të fshihen automatikisht.

Kjo risi apo ndryshim në aplikacion vjen si rezultat i një marrëveshjeje nga WhatsApp me me Google Drive.

Pas datës 12 nëntor, të gjitha materialet tuaja në WhatsApp do të ruhen në Google Drive. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë