Loading…

Nga nesër në gjithë Kosovën në shitje biletat e TeleBingo

  • 29/11/2016 | 23:03

Nga nesër në gjithë Kosovën në shitje biletat e TeleBingo

Nga pasnesër pasdite do të jenë në shitje biletat për lojën shpërblyese TeleBingo.

Biletat do të kushtojnë një euro dhe do shiten në të gjitha pikat e Lotarisë së Kosovës.

Ndërsa spektakli televiziv Adrenalina, në kuadër të të cilit është edhe TeleBingo do të nisë të transmetrohet më 11 dhjetor në RTK.

Çdo të diel, në dy orë transmetim të drejtpërdrejt (17:00-19:00) do të këtë lojë shpërblyese, të ftuar në studio, muzikë, gara e surpriza të ndryshme. /gazetametro.net

telebingo

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë