Loading…

Nga një gotë verë me gruan: Kurti shfaqet në ndejë të fundvitit, mungoi gjithë ditën në debatin për krizën e rrymës

  • 28/12/2021 | 18:16

Nga një gotë verë me gruan: Kurti shfaqet në ndejë të fundvitit, mungoi gjithë ditën në debatin për krizën e rrymës

Derisa në Kuvendin e Kosovës po zhvillohet debat për krizën e rrymës në Kosovë, prezent nuk është kryeministri Albin Kurti, shkruan Gazeta Metro.


Ai ka munguar gjatë gjithë ditës në këtë seancë, e cila është mjaft e rëndësishme.

Por Kurti është diku tjetër. Kurti aktualisht gjendet në një gosti të thirrur nga zyra e kryeministrit.

Kjo gosti është thirrur për mediat me rastin e fundvitit.

Për mungesën e Kurtit në Kuvend folën edhe deputetët të cilët patën kritika të forta.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë