Loading…

Nga Parisi me gjoksin hapur, Enca provokon ndjekësit

  • 29/12/2021 | 22:28

Nga Parisi me gjoksin hapur, Enca provokon ndjekësit

Enca është këngëtarja që merr vëmendje me imazhet e saj që poston.


Madje ajo njihet edhe si provokuese dhe di si t’i nxisë ndjekësit e saj.

Përsëri ka provokuar me imazhet e saj të fundit të cilat i ka publikuar në profilin e saj Instagram.

Nga Parisi ajo ka postuar imazhe me fustanin e hapur tek gjoksi.

Enca është këngëtarja me përmasat e saj të bollshme.

Ajo është aktive edhe në muzikë dhe këngët e saj gjithmonë arrinë të bëhen hite.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë