Loading…

Nga pasnesër shtrenjtohen kafetë, bëhen 70 cent

  • 09/09/2021 | 15:42

Nga pasnesër shtrenjtohen kafetë, bëhen 70 cent

Çmimi i produkteve të ngrohta si kafja e çaji do të rritet nga data 11 e këtij muaji në Mitrovicë.


Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi në emër të kafeterive të qytetit.

Në njoftim thuhet se kjo ngritje e çmimeve vjen si pasojë e rritjes së çmimeve të produkteve bazë.
Ky çmim do të vlejë nga ora 10:00 e mëngjesit deri në orën 23:00.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë