Loading…

Nga Spanja, Trejsi ‘ngacmon’ ndjekësit me pantallona gjysëm të zhveshur

  • 26/06/2021 | 15:39

Nga Spanja, Trejsi ‘ngacmon’ ndjekësit me pantallona gjysëm të zhveshur

Trejsi provokoi sërish ndjekësit.


Trejsi Sejdini është një ndër modelet më të komentuara në rrjete sociale, për paraqitjet atraktive.

Bukuroshja, së fundi ka publikuar disa fotografi të reja, të shkrepura nga pushimet në Marbella të Francës.

Në fotografitë që i postoi në Instagram, Trejsi kishte veshur bikini të bardha dhe pantallona me po të njëjtën ngjyrë.

Ajo provokoi me pozat, ku shihet me pantallona të zbërthyera, e në disa raste pothuajse tërësisht të zhveshura, duke treguar bikinit.

Ndryshe, Trejsi Sejdini shpesh është aktive me fotosesione për marka të ndryshme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trejsi (@misstrejsisejdini)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë