Loading…

Ngacmohet seksualisht një femër nga një taksist në Prishtinë

  • 06/07/2022 | 08:30

Ngacmohet seksualisht një femër nga një taksist në Prishtinë

Një taksist ka ngacmuar seksualisht një femër në Prishtinë, shkruan Gazeta Metro.


Ankuesja femër ka raportuar se me 26 qershor, është ngacmuar seksualisht nga taksisti.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit.

Rasti vazhdon të hetohet. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë