Loading…

Ngacmohet seksualisht vajza në Drenas: Djali ia publikon fotot në Facebook, policia e liron

  • 15/09/2019 | 12:55

Ngacmohet seksualisht vajza në Drenas: Djali ia publikon fotot në Facebook, policia e liron

Edhe një rast ngacmimi seksual në Drenas, kësaj here, një vajzë ka njoftuar policinë se është ngacmuar seksualisht nga një mashkull, i cili e ka fotografuar dhe fotografitë i ka vendosur në Facebook, transmeton Gazeta Metro.


Rasti ka ndodhur dje rreth orës 09:51 në Drenas, ku i dyshuari është arrestuar më pas liruar.

“Ankuesja femër K/Shqiptare ka raportuar se i dyshuari mashkull K/Shqiptar disa herë e kishte ngacmuar seksualisht dhe e kishte fotografuar me ç’rast fotot e viktimës i kishte postuar në rrjetin social Facebook”, ka konfirmuar policia.

I dyshuari është intervistuar i njëjti me vendim të Prokurorit është liruar në procedurë të rregullt. Sipas policisë ky rasti është nën hetime./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë